Select language
English VersionVarianta Romana
     
     
3.228.220.31

2020-08-04 GMT
Home - About me - Friends
     
Friends
Master
Univ
High School
School
Chess
     
 
"Pluteste drept inainte, si daca pamantul pe care-l
cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea
intr-adins pentru a-ti rasplati indrazneala"
(Regina Izabela catre Cristofor Columb)
* Multiple emails (hold mouse over the email)

Lista de discutii a absolventilor Info UBB 2001, Babes Bolyai, http://groups.yahoo.com/group/InfoUBB-2001/

Name Email Url
Andreica Anca Mirela anca_andreica at yahoo.com www.cs.ubbcluj.ro/~anca
Anton Catalin Bogdan zongoras at email.ro  
Apahidean Camelia camip at personal.ro  
Ardusatan Gabriel Nicolae    
Baciu Adriana Minodora baciuadi at yahoo.com  
Barabas Mihai mihai at bam.codec.ro  
Barticel Carmen Simona    
Berindei David Dan dberindei at yahoo.com  
Bicajan Mihai Daniel    
Blaga Alina Camelia (Mara) ally.blaga at yahoo.com  
Bledea Cristian cristian_bledea at yahoo.com  
Blum Mihaela mihaela.blum at personal.ro  
Bogdan Mihai Marcel bmm at personal.ro  
Bucur Marius Adrian bucur_marius at yahoo.com  
Bujor Barbu bbujor at email.ro  
Bunea Ana Rodica rodicabunea at yahoo.com  
Calinici Mihai Stefan mihai_calinici at yahoo.com  
Capangi Mihaela Elena    
Ceausescu Dan Ionel dan_ceausescu at yahoo.com  
Chati Gerhard gerdisor at yahoo.com  
Chereches Alina Oana    
Chiorean Dan Ioan chioreandan at yahoo.com  
Chiriac Cosmin Flaviu cc8277 at personal.ro  
Cicos Carmen Bianca    
Cioca Nicolae Valentin    
Cobarzan Claudiu cobarzanclaudiu at personal.ro  
Costea Catalin Razvan crazvi at yahoo.com  
Costea Laura Diana saramismail at yahoo.com  
Cozma Iacob iacob_cozma at yahoo.com  
Craciunas Daniela Rodica dcraciunas at yahoo.com  
Cretu George Claudiu    
Cretu Maria Camelia camiconi at yahoo.com  
Cretu Silviu Gabriel    
Crisan Emilia emi_cris at yahoo.com  
Csabai Tiberiu Irinel tibicsabai at yahoo.com  
Daian Gheorghe    
Damian Horatiu Nicolae damian_horatiu at yahoo.com  
Deva Ioan Alexandru    
Dohi Iosif    
Fabian Matyas fmatyas at yahoo.com  
Filimon Eugen    
Florea Cristina Aneta crissaneta at yahoo.com  
Fogarasi Hajnalka fetita at email.ro  
Gavrila Parmina Adina Parmy at personal.ro  
Gombos Claudiu Grigore    
Haitonic Mirela Veronica hmirela at email.ro  
Hoban Madalina ladyblue at personal.ro  
Hodis Lavinia Nicoleta hlavinia at yahoo.com  
Hodrea Tudor    
Hurducaciu Alexandrina ale.h at email.ro  
Iancu Ioana    
Iconar Irina Magdalena irina40679 at yahoo.com  
Ioica Emil Lucian ioicalucian at yahoo.com  
Ivascu Dana Mirela Ioana idmi at personal.ro  
Janosi Claudius JClau at email.ro  
Julescu Sorin Marius    
Kecskes Iulia    
Lazarovici Alice Ioana    
Magerusan Grigore Cosmin mgc at email.ro  
Maghiar Oana Irina oana30879 at yahoo.com  
Marcu Corina Octaviana cori_marcu at yahoo.com  
Marcus Bogdan Grigore mgrig at email.ro  
Moldovan Ioan johnny at penalitate.com  
Muresan Daniela Ioana    
Muresan Radu Mircea cavey at email.ro  
Navroschi-Szasz Andreea (Deiush) deiush at cs.ubbcluj.ro  
Neag Cosmin Attila Cosmin.Neag at art-net.ro  
Neagos Raul Alexandru    
Negrea Maria Malina    
Nistor Adrian    
Ozsvath Barna obarna at email.ro  
Pandrea Corina Ioana Cpandrea at personal.ro  
Patranjan Paula Lavinia plpaula at yahoo.com  
Petrascu Dragos petrascu at email.ro  
Petru Emil Dan emil.petru at entire.de  
Petrut Florin Sandu pfsandu at email.ro  
Pop Alin Marcel alinpop at email.ro  
Pop Dorin Aurelian    
Pop Maria Cristina maria.pop at email.ro  
Rastei Amelia Viorela amelia.rastei at email.ro  
Roman Cristinel Ion romancristinel at yahoo.com  
Runcan-Pop Alexandra Raluca ralurun at yahoo.com  
Rusu Marian Dan marian at personal.ro  
Samoila Gabriela Anca gabi_je at yahoo.com  
Sover Adrian Mircea adrian_sover at yahoo.com  
Stanca (Purdea) Liana liana_stanca at yahoo.com  
Sterca Adrian Ioan (Forest) adiforest at yahoo.com  
Szilagyi Brigitte sbriggi at yahoo.com  
Tarba Andrei Alexandru    
Tarta Adriana Mihaela adriana.adriana at email.ro  
Teodorescu Bogdan Constantin    
Terhesiu Dan Gabriel    
Tofan Olivian Daniel to27959 at yahoo.com  
Tompa Liviu Adrian adrianliviu at yahoo.com  
Treznai Alin atreznai at personal.ro  
Trifan Daniel Viorel dan13fun at yahoo.com  
Turc Alexandru Ioan alex_turc at hotmail.com  
Turdeanu Maria Monica tmmaria at yahoo.com  
Tutuianu Marius Iulian metzenro at yahoo.com  
Vanca Marius marius at art-net.ro  
Varga Atilla Szilard szilardvarga at yahoo.com  
Virag Sebastian Mircea vsebi at personal.ro  
Zeng Ioan zengioan at yahoo.com  
If you are not present send email to: radu_calauz[at]yahoo[dot]com
Copyright © 2001-2020 Radu Calauz (Tacke). Ver 1.4. All Right Reserved.
Optimized for NN 4.xx 0.0 seconds